Kotvičník - co vám přinese v neobvykle vysoké kvalitě

V jednom rehabilitačním ústavu jsem narazil na pacienta se sádrou, který koukal na moje skleničky s drceným kotvičníkem z Bulharska a povídá: "Ten kotvičník, to je taková pecka! To je Bulharský? proč ho nekupujete tam a tam..? "

Tak jsem se dostal na kobylku kotvičníku s účinky, o kterých jsem do té doby ani nevěděl. Právě teď ho usrkávám a pochybuji, že budu mít do smrti jiná rána, než s konví Kotvičníku. Dlužím kotvičníku a všem zákazníkům omluvu, jak jsem ho prodával, protože jsem si myslel že to je ta "viagra" a proto se tak kupuje. Prodával jsem rozemletou hlínu, brouky a zoxidovaný kotvičník, který se nedal pít, natož jíst.

Povím o prvních projevech při pití, které jsem při užívání již prožil já. První překvapivá informace byla že kotvičník dokáže vyčistit organizmus - když jsem pozoroval co vylučuji, pochopil jsem, že čistit se mohu ještě zřejmě dlouho. Mám 6 let po atrofování kloubů a svalů, tedy se potýkám s rychlou únavou při práci, je jaro a pracuji na zahradě - což v kombinaci s obědem, jakkoli lehkým, znamená po obědě odpočinek. No a po cca 10 dnech pití kotvičníku jsem si všiml, že chodím po jídle rovnou zase na zahradu. Chválil jsem se v duchu, jakou mám jarní disciplínu - že překonám plný žaludek a hned beru do ruky rýč. Myslel jsem si, že následkem jarních prací spím jako špalek. Jeli jsme na hory, kde jsem vařil kotvičník ne denně a navíc mi tam došel. Volal jsem o další várku a navíc jsem dostal konzultaci zdarma. Co jsem pochopil bylo, že kotvičník velmi zlepšuje trávení, tím vás bytí nestojí tolik energie a můžete pracovat hned po jídle - je to prý běžné u všech uživatelů. (takže žádná disciplína). Výdrž a životní energii kotvičník dodává přirozeně a všem lidem, v kterémkoliv věku. Ty zahradní práce končím až se setměním, což opravdu bylo doposud nemožné. Takže v prvních 14 dnech - účinně se čistím, lépe spím, lépe trávím, mám tendenci pracovat do tmy a to denně.

Při konzultaci jsem slyšel ještě další běžné projevy při užívání, zkušenosti s klienty kotvičníku a mooc pěkně se poslouchají. Těším se na kompletní sadu životních zdokonalení kotvičníkem a vřele ho doporučuji všem. Nemůžete se jím předávkovat, kvalita a čistota byliny je zaručená. Pokud máte při situaci s vládními restrikcemi dojem, že z vás nějak vyprchává životní energie, věřte, že kotvičník vám ji zase vrátí.

Pěkně důkladně jsou účinky kotvičníku popsány v knize
Viz foto níže . Zdroj: Léčivé rostliny třetího tisíciletí /Pavel Vašíček

Kvalitní kotvičník

Kotvičník drcená nať - skladovaná v ochranné atmosféře, mimo jiné,..

Popis účinků Kotvičníku

Zdroj foto: kniha Léčivé rostliny třetího tisíciletí /Pavel Vašíček

Kotvičník v TOP kvalitě nakupujte se slevou 5% u Slinivkáře

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Use your own text.