Teplá snídaně v dubnu

recept obsahuje: rýžové těstoviny, mrkev, pekingské zelí, dýni, kadeřávek, olivy, vlašské ořechy, kapii, dýňová semena, olivový olej, kurkumu, shoyou sójovou omáčku, růžovou sůl, klíčky řeřichy
Recept na teplou dubnovou snídani


V dubnu je s čerstvou zeleniou potíž a tak většinou jde stranou i zásadovost, použijete kde co, jen abyste dostali co nejpříjemnější chuť, odlišnou od chuti mrkve a zelí, které se ještě z podzimu dají sehnat. Kadeřávek vydržel na záhonu doteď, řeřicha klíčí v pokojové teplotě, olivy jsou relativně bez chemie, dýně a ořechy vlastní. K původu papriky bych se nerad vyjadřoval, ale dochutí bezvadně..:-)

Jako vždy, očistit zeleninu, podivnou papriku ve vařící vodě, nakrájet, dát vařit vodu se solí na těstoviny. Na olivovém oleji s himálajskou solí orestujte krátce zeleninu, přidejte kurkumu, lehce podlijte a poduste doměkka. Rýžové tětsoviny se vaří okolo 10 minut, nechte odstát mimo plamen, slijte a prolijte vlažnou vodou, nebudou se lepit. Sójovou omáčkiou opatrně dochuťte, oříšky, semena a řeřichu servírujte nakonce.

Přírodní dochucovadla, semena ke klíčení, těstoviny i koření nakupujte nyní s doživotní slevou u SlinivkářePřed snídaní doporučuji konvičku kotvičníku, budete lépe spát, lépe trávit, pracovat do tmy a šťastně žít..


Přírodní dochucovadla, semena ke klíčení, těstoviny i kotvičník nakupujte nyní s doživotní slevou u Slinivkáře